اخبار

اکچویتور پنوماتیک چیست؟

قیمت اکچویتور پنوماتیک

اکچویتور پنوماتیک با تبدیل انرژی کار می کند ، که معمولاً به صورت هوای فشرده است. وقتی صحبت از اکچویتورهای پنوماتیک می شود ، آنها چندین مزیت را به کاربران ارائه می دهند.
در زیر چند مورد از مزایای این نوع اکچویتورها ذکر شده است.

مزایای یک اکچویتور پنوماتیک

کامپوننت ها – یکی دیگر از مزیت های اصلی ارائه شده توسط اکچویتورهای پنوماتیک ، طراحی ساده و مؤلفه های عامل آنها است. آنها نه تنها به راحتی در دسترس هستند بلکه نسبتاً ارزان قیمت نیز هستند.

بارهای سنگین – اکچویتور به راحتی می تواند بارهای سنگین را تحمل کند ، و به همین دلیل در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

نیرو و سرعت بالا – هنگامی که در سیستم های کنترل حرکت خطی استفاده می شود ، که در آن دقت بالا یک پارامتر اساسی نیست ، اکچویتور نیرو و سرعت بالایی را ارائه میدهد ، که یافتن آن در هر اکچویتور دیگر به جز هیدرولیک کاری دشوار است.

دسترسی آسان به منبع – برای کار با هر سیستم پنوماتیک ، هوا منبع اصلی است. در دسترس بودن آسان این منبع ، اکچویتورهای پنوماتیک را به انتخاب بسیاری از افراد تبدیل می کند.

کانال آسان – جدا از اینکه به راحتی در دسترس است ، هوا نیز از یک مکان به مکان دیگر قابل هدایت و مسیریابی است. بنابراین ، استفاده از اکچویتورهای پنوماتیک از طریق انتقال منبع آسان می شود.

بی خطر برای استفاده – اکچویتورهای پنوماتیک استفاده ای بسیار ایمن دارند. به لطف استفاده از هوا ، آنها برخلاف اکچویتورهای برقی ، قابل اشتعال و مستعد اتصال کوتاه نیستند.

قابلیت ذخیره سازی – درک این واقعیت بسیار جالب است ، از آنجا که اکچویتورهای پنوماتیک فقط دارای گازهای فشرده شده هستند ، می توان آنها را حتی در صورت عدم برق یا برق ذخیره استفاده کرد. بنابراین ، کاربران با استفاده از این محصول مزیت دیگری را نیز کسب می کنند.

فناوری پاک – این نوع اکچویتور فناوری تمیز را به کاربران ارائه می دهد زیرا کمتر در معرض آلودگی قرار دارد. به دلیل استفاده از هوا ، عاری از مواد شیمیایی مضر است و در سیستم های پنوماتیک مورد استفاده در صنایع غذایی و دارویی شناخته شده است.

بدون ایجاد گرمای بیش از حد – اکچویتورهای پنوماتیک در استفاده بیش از حد گرم نمی شوند و بنابراین بسیاری از کاربران در سیستم های کاربردی که نیاز به استفاده طولانی تر دارند طرفدار این کالا هستند.

جایگزین مقرون به صرفه – گفته می شود یک اکچویتور پنوماتیک ابزاری مقرون به صرفه برای سیستم ها است. با نصب و نگهداری آسان آن ، هنگامی که به دنبال اکچویتورهای ارزان قیمت هستید ، گزینه ای عالی برای خرید است.

دوام بالا – یکی دیگر از مزایای داشتن اکچویتور پنوماتیک این است که آنها به لطف دوام زیاد ، استفاده طولانی مدت را ارائه می دهند. خوب است توجه داشته باشید که این اکچویتورها به راحتی می توانند فشارهای مداوم را تحمل کنند که این بسیار عالی است.