اخبار

اکچویتور پنوماتیک چیست؟

قیمت اکچویتور پنوماتیک

اکچویتور پنوماتیک با تبدیل انرژی کار می کند ، که معمولاً به صورت هوای فشرده است. وقتی صحبت از اکچویتورهای پنوماتیک می شود ، آنها چندین مزیت را به کاربران ارائه می دهند.
در زیر چند مورد از مزایای این نوع اکچویتورها ذکر شده است.

مزایای یک اکچویتور پنوماتیک

کامپوننت ها – یکی دیگر از مزیت های اصلی ارائه شده توسط اکچویتورهای پنوماتیک ، طراحی ساده و مؤلفه های عامل آنها است. آنها نه تنها به راحتی در دسترس هستند بلکه نسبتاً ارزان قیمت نیز هستند.

بارهای سنگین – اکچویتور به راحتی می تواند بارهای سنگین را تحمل کند ، و به همین دلیل در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

نیرو و سرعت بالا – هنگامی که در سیستم های کنترل حرکت خطی استفاده می شود ، که در آن دقت بالا یک پارامتر اساسی نیست ، اکچویتور نیرو و سرعت بالایی را ارائه میدهد ، که یافتن آن در هر اکچویتور دیگر به جز هیدرولیک کاری دشوار است.

دسترسی آسان به منبع – برای کار با هر سیستم پنوماتیک ، هوا منبع اصلی است. در دسترس بودن آسان این منبع ، اکچویتورهای پنوماتیک را به انتخاب بسیاری از افراد تبدیل می کند.

کانال آسان – جدا از اینکه به راحتی در دسترس است ، هوا نیز از یک مکان به مکان دیگر قابل هدایت و مسیریابی است. بنابراین ، استفاده از اکچویتورهای پنوماتیک از طریق انتقال منبع آسان می شود.

بی خطر برای استفاده – اکچویتورهای پنوماتیک استفاده ای بسیار ایمن دارند. به لطف استفاده از هوا ، آنها برخلاف اکچویتورهای برقی ، قابل اشتعال و مستعد اتصال کوتاه نیستند.

قابلیت ذخیره سازی – درک این واقعیت بسیار جالب است ، از آنجا که اکچویتورهای پنوماتیک فقط دارای گازهای فشرده شده هستند ، می توان آنها را حتی در صورت عدم برق یا برق ذخیره استفاده کرد. بنابراین ، کاربران با استفاده از این محصول مزیت دیگری را نیز کسب می کنند.

فناوری پاک – این نوع اکچویتور فناوری تمیز را به کاربران ارائه می دهد زیرا کمتر در معرض آلودگی قرار دارد. به دلیل استفاده از هوا ، عاری از مواد شیمیایی مضر است و در سیستم های پنوماتیک مورد استفاده در صنایع غذایی و دارویی شناخته شده است.

بدون ایجاد گرمای بیش از حد – اکچویتورهای پنوماتیک در استفاده بیش از حد گرم نمی شوند و بنابراین بسیاری از کاربران در سیستم های کاربردی که نیاز به استفاده طولانی تر دارند طرفدار این کالا هستند.

جایگزین مقرون به صرفه – گفته می شود یک اکچویتور پنوماتیک ابزاری مقرون به صرفه برای سیستم ها است. با نصب و نگهداری آسان آن ، هنگامی که به دنبال اکچویتورهای ارزان قیمت هستید ، گزینه ای عالی برای خرید است.

دوام بالا – یکی دیگر از مزایای داشتن اکچویتور پنوماتیک این است که آنها به لطف دوام زیاد ، استفاده طولانی مدت را ارائه می دهند. خوب است توجه داشته باشید که این اکچویتورها به راحتی می توانند فشارهای مداوم را تحمل کنند که این بسیار عالی است.

بازگشت به لیست